ROCK WEEK 2016
Międzynarodowy Zlot Motocyklowy ROCK WEEK 2016 w Ustrzykach Dolnych. 5-7.08.2016 " PIRATES OF ROADS " ZAPRASZAMY
 
KSW 34
Zapraszamy Wszystkich Rzeszowiaków i nie tylko, na sobotnią relację na ŻYWO naszego zawodnika " GreeMi" w walce w wadze ciężkiej . POLSAT OTWARTY DLA WSZYSTKICH 20.00 nie może WAS zabraknąć!!! Szymon będziesz MISTRZEM i wszyscy trzymamy kciuki !!!
 
GreeMi sponsorem XXIX Bieszczadzkiego Biegu Lotników
6 i 7 lutego 2016 r. odbędzie się dwudziesta dziewiąta edycja Bieszczadzkiego Biegu Lotników. W sobotę (6.02) odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży a w niedzielę (7.02) Bieg Główny oraz biegi towarzyszące.
 
RZESZÓW JAZZ FESTIWAL 2015
Pierwsza edycja Rzeszów Jazz Festiwal odbyła się w 2012 roku jako kolejna próba przywrócenia w stolicy Podkarpacia regularnych spotkań z najlepszą muzyką jazzową oraz chęcią propagowania kultury i muzyki improwizowanej. Trzy razy wyszło fantastycznie. W tym roku mamy zaszczyt być sponsorami kolejnej edycji. Do zobaczenia na koncertach!
 
3 EDYCJA PODKARPACKICH ZMAGAŃ OFFROADOWYCH
Jako sponsor strategiczny wspieramy 3 Edycję Podkarpackich Zmagań Offroadowych. Rajd odbywa się pod patronatem Gminy Jawornik Polski.  Zapraszamy!
 
Rock Week
Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Ustrzyki Dolne 7-9.08.2015, Parada z przejazdem po zaporze na Solinie. Koncerty: PROLETARYAT support Rosarian, Kasa Chorych Zapraszamy!
 
HALLOWEEN PARTY!!!

W najbliższa sobotę jedna z najbardziej popularnych imprez w roku - HALLOWEEN PARTY!!! Mroczny wystrój, mnóstwo niespodzianek i wasza muza na 2 parkietach. Nie zapomnijcie o naszej akcji DZIEWCZYNY MODERNY W HALLOWEEN BAWIĄ SIĘ ZA DARMO -> Szczegóły tutaj. Na Club Arena zagra ALEX RED z formacji Komodo (Alex Red, Yash, Tom Sanders) oraz MATHEW, a na Tropical Arena BENNY G. i DJ SIM
 
WDROŻENIE NOWOCZESNEGO SYSTEMU B2B W FIRMIE MG PLAZA S.C.

MG PLAZA realizuje projekt: WDROŻENIE NOWOCZESNEGO SYSTEMU B2B W FIRMIE MG PLAZA S.C. USPRAWNIAJĄCEGO WSPÓŁPRACĘ BIZNESOWĄ Z PARTNERAMI HANDLOWYMI współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka lata 2007-2013, Działanie 8.2. zgodnie z umową o dofinansowanie nr UDA-POIG.08.02.00-18-009/13-00 INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSŁOŚĆ
 
II Edycja Bar Fighters

II Edycja Bar Fighters to międzynarodowy turniej FLAIR. Odbędzie się on już na początku 2014 roku. Rzeszów odwiedzą barmani, którzy na co dzień pracują w prestiżowych klubach, barach i restauracjach całej Europy.
 
Przekaż 1% podatku - Pomaganie Łączy

Wspólnie z Justyną Steczkowską, Arturem Barcisiem, Natalią Lesz i Rafałem Cieszyńskim wspieramy Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Hospicjum jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS: 0000265120 , co umożliwia przekazanie na jej rzecz 1% podatku dochodowego, przez osoby składające w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe.
 
22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zbliża się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gramy na rzeszowskim rynku 12 stycznia od godz. 12:00. Tutaj znajdziecie pełny program: http://bit.ly/19KbVVh
 
Fazzion - fashion in jazz music 

14 września o godzinie 17:00 w Trasie Podziemnej w Rzeszowie odbędzie się wystawa zdjęć autorstwa Anny Lewanda pod tytułem "Fazzion - fashion in jazz music". Wystawa inspirowana muzyką jazzową odbędzie w ramach festiwalu Orange Mannequin. Jest to pierwsza wystawa zdjęć artystki.
Serdecznie zapraszamy!
 
CROCK BIKE WEEK

Wspieramy organizowany przez "PIRATES OF ROADS - RZESZÓW" II Zlot CROCK BIKE WEEK, Ustrzyki, 9-11 VIII. Koncerty, konkursy, pole namiotowe. Parada z przejazdem po zaporze na Solinie. Zapraszamy.
 
I Edycja Podkarpackich zmagań Offroadowych

Off Road Team Rzeszów i Przeworska Grupa Rajdowa
dwa dość prężnie działające klubów 4x4 na terenie podkarpacia przymierzają się do stworzenia dość sporej imprezy cyklicznej typu off road-owego
 
Wspieramy kolejną Galę MMA

Zapraszamy na Galę Walk Zawodowych PLMMA EXTRA Prime Fc4. 15 czerwca 2013 - HALA PODPROMIE - 20.00
 
IT Academic Day

IT Academic Day jest to cykl konferencji informatycznych organizowany na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .Net i Grup IT. Udział w nim to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w barwnym świecie technologii. Konferencja której jesteśmy partnerem odbędzie się w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej.
 
GreeMi wspiera Konkurs Flair - Bar Fighters 2013 - Grand Open

Ogólnopolski konkurs barmański Flair. Pierwszy raz takie wydarzenie w Rzeszowie na miare ogolnopolską. Do Konkursu stanie 20 najlepszych barmanów, którzy bedą rywalizować o tytuł najlepszego Bar Fightera.
Więcej informacji na www.flairofmasters.pl
 
Świętujemy 10 lecie istnienia!

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, iż firma MG PLAZA s.c. - właściciel marki GREEMI istnieje już 10 lat.
Z tej okazji w dniu 18.08.2012 miał miejsce uroczysty event w Hotelu BLUE Diamond w Nowej Wsi koło Rzeszowa.
 
Z pełnym zaangażowaniem wspieramy Galę mieszanych sztuk walki. Gala MMA o pas Carpathian Primus Belt. Zapraszamy.
Zobacz trailer:
www.youtube.com/watch

Szczegóły na:
www.mmarzeszow.pl