Hale namiotowe

Hale namiotowe budowa montaż - Greemi Rzeszów

Produkcja namiotów

Hale namiotowe

W związku z coraz większym zainteresowaniem produkcją hal nasza firma stworzyła markę Haler, która łączy w sobie tradycje, wieloletnie doświadczenie oraz najlepsze technologie produkcji w zakresie produkcji hal oraz magazynów namiotowych, a także konstrukcji aluminiowych i stalowych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są według szczegółowo opracowanej i sprawdzonej dokumentacji technicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało współpracą z wieloma firmami, które chętnie korzystają z naszych usług.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy wykonać w pełni profesjonalne hale oraz konstrukcje aluminiowe i stalowe, które spełniają funkcje dostosowanych obiektów przemysłowych.

Więcej na stronie: www.haler.com.pl

Sprawdzone rozwiązania

Posiadamy własne, samodzielnie opracowane rozwiązania dla Państwa, tak by otrzymali Państwo najlepszy produkt. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta.

Solidny wykonawca

Jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji aluminiowych, stalowych i magazynów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz kontaktu z nami.

Przykładowe realizacje