Wydarzenia

Rajd Barbórki – Nasz kierowca Marcin Wrona

Rajd Barbórka jak co roku wieńczy każdy sezon rajdowy. 20-letni Rzeszowianin ponownie jak w poprzedniej edycji przystąpił do rywalizacji w Oplu Adamie, ale tym razem w wersji R2. Finalnie załoga Wrona/Kozdroń zajęła 12. miejsce w klasie.

Marcin Wrona:
Dla mnie był to chyba jeden z najtrudniejszych weekendów w karierze. Można powiedzieć, że cały tydzień był ubrany w problemy, ponieważ we wtorek złapała mnie angina co spowodowało, że odwołałem czwartkowe testy przed rajdem, a decyzja o starcie zapadła wieczorem. Rajd zaczęliśmy od piątkowego odcinka testowego, na którym awarii uległa skrzynia biegów. Z tego miejsca chciałbym podziękować całej ekipie: MV Cars Rally Team, Panu Mirkowi Pawłowskiemu, Panu Markowi Łasiewickiemu oraz mojemu tacie za walkę z usterką do 4 w nocy. Jesteście WIELCY!?
Sam rajd niestety też nie należał do udanych, liczne błędy spowodowane brakiem koncentracji z powodu choroby i braku kilometrów testowych przed rajdem dały się we znaki. Chłopaki narzucili szybkie tempo podczas całego rajdu, gratulacje Rafał Kręcioch i Tomasz Borko – Rally Team!?
Chciałbym przeprosić i podziękować kibicom, sponsorom za wsparcie oraz Kamilowi, że tak często na mnie nie krzyczał podczas jazdy. ?