Wydarzenia

Wspieramy Piknik Rodzinny „Dzień Świętości”

Wspieramy Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. 

Najważniejszy punkt wydarzenia to Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem naszego Pasterza ks. bp. Jana Wątroby o godz. 14.00.

Po zakończeniu Mszy Świętej ok godz. 15.00 wyruszymy w radosnym, rodzinnym Marszu dla Życia i Rodziny. Dzieci, Rodzice, Dziadkowie, Małżonkowie – PRZYBYWAJCIE!!! Będziemy manifestować Miłość, Radość i Życie. Kierunek Park Papieski przy Rzeszowskiej Katedrze. Tam będą czekać liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, o których przeczytasz poniżej.

Podczas pikniku możesz spotkać Jezusa twarzą w Twarz. W dolnym Kościele Katedry możesz powierzyć Chrystusowi siebie, swoje radości, troski lub po prostu z Nim być. Będzie tam czekał przez całe wydarzenie. Adorację zaplanowaliśmy od g. 15.00 – 20.00.

Podczas pikniku będzie okazja do spowiedzi, zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Miłosierdzia. W Kościele będzie trwała również ciągła Modlitwa Różańcowa w intencji Małżeństw i Rodzin.

Na poniższej grafice możesz przeczytać o atrakcjach jakie przygotowaliśmy a jest tego naprawdę sporo. Zachęcamy do pobrania, wydrukowania i zabrania ze sobą zaproszenia z mapką, na której zaznaczone są strefy zabaw i rozrywki. Pomyśleliśmy zarówno o dzieciach w różnym wieku jak i rodzicach. Weź udział w atrakcjach, zbierz pieczątki w strefach na zaproszeniu i odbierz nagrodę – pierwszych 150 rodzin, które zbiorą pełną liczbę pieczątek odbierze nagrodę.

Na pikniku będą obecne liczne wspólnoty, stowarzyszenia, przedstawiciele poradni rodzinnych i małżeńskich.

Na scenie zagra zespół „Trzy nie 4”, przeprowadzimy liczne quizzy, zabawy, konkursy, tańce uwielbienia. Imprezie będzie towarzyszyła znana i radosna muzyka.

Wszystkie atrakcje wstęp wolny!!!

Na piknik rodzinny zabierz koc i uśmiech

Całe wydarzenie za wstawiennictwem NIEPOKALANEJ jest UWIELBIENIEM PANA BOGA za dar Małżeństw i Rodzin.

Pamiętaj! Bóg niewzruszenie wierzy w Rodzinę! Św. JPII

Spotykamy się 10 czerwca o godz. 13.00 w Kościele Akademickim św. Jadwigi Królowej

Zabierz zaproszenie z mapką, zbierz pieczątki w strefach i odbierz nagrodę (pierwszych 150 rodzin które zbiorą pełną liczbę pieczątek odbierze nagrodę)
Adoracja Pana Jezusa – Spotkaj Jezusa twarzą w Twarz – Katedra – dolny Kościół
Modlitwa Różańcowa
Strefa Miłosierdzia – możliwość spowiedzi